Drzwi loftowe

Drzwi loftowe zwane również industrialnymi to świetne rozwiązanie gdy chcemy  wydzielić pokoje lub przestrzenie bez konieczności rezygnowania z dostępu do światła w swoich mieszkaniach i biurach. Są idealnym rozwiązaniem w miejscach bez okien lub z ograniczonym oświetleniem. Takie drzwi zapewniają wnętrzu dużo przejrzystości i świeżości, zapewniają dostęp do naturalnego światła, a dodatkowo dodają pomieszczeniu lekko surowy industrialny klimat.
Drzwi loftowe składają się ze stalowej konstrukcji  z szybami, które są podzielone przez szprosy. Można w nich użyć szyby przeźroczystej, mlecznej lub pokrytej wzorem. Drzwi loftowe występują w wersji klasycznie otwieranej, przesuwanej oraz wahadłowej.
Zaletą tego typu drzwi jest możliwość ich obudowania szklaną ścianką działową, która pozwoli podzielić pomieszczenie, a jednocześnie zapewni mu lekkość.

Loftowe - Pivotowe

Kompaktowy i innowacyjny system zawiasów obrotowych, który można zamontować praktycznie w każdym skrzydle drzwiowym. Zawias jest zaprojektowany do zamontowania na gotowej, solidnej powierzchni bez potrzeby jakichkolwiek wbudowanych opraw.
Jego zaawansowane technologicznie wygodne zamknięcie działa we wszystkich kierunkach i można je ustawić w zakresie 180° i 360°. Po zamontowaniu zawias pozostaje niewidoczny.

Pivotowe 57x30

Popularny system drzwi piwotowych, wykonany z minimalną ramą 57 x 30 mm. Rama wykonana jest z wysokiej jakości anodowanego aluminium i jest dostępna w pięciu dekoracyjnych wykończeniach: czarnym, brązowym, złotym, srebrnym i ze stali nierdzewnej. Rama może być wyposażona w dowolne szkło hartowane o grubości 6 lub 8 mm.
Opcjonalnie anodowane profile aluminiowe mogą być montowane na szkle w celu stworzenia indywidualnego projektu.

Pivotowe Mini-Max

Minimalna rama, maksymalne szkło. Ramka Mini-Max ma wymiary tylko 20 x 38 mm i jest połączona ze szklanym zestawem. Ten system drzwi jest dostępny z wysokiej jakości anodowanego aluminium w kolorach czarnym oraz srebrnym. Mini-Max może być wyposażony w szkło hartowane o grubości 8 mm.
Opcjonalnie anodowane profile aluminiowe mogą być montowane na szkle w celu stworzenia indywidualnego projektu.

Pivotowe szklane

Zestaw kompaktowych łączników szklanych, które bezproblemowo pasują do każdego stylu wnętrza. Łączniki są wykonane z wysokiej jakości anodowanego aluminium i są dostępne w kolorach czarnym i srebrnym. Szkło może być wyposażone w dowolny rodzaj szkła hartowanego o grubości 10 mm.
Łączniki szklane są dostępne w dwóch różnych rozmiarach, aby pasowały do zawiasów.

Pivotowe 4245

Rama przestrzenna wykonana z anodowanego aluminium, która może być wyposażona w różnorodne materiały wykończeniowe, takie jak MDF, Trespa, HPL, MDF, Corian lub Hi-Macs, ceramika, szkło lakierowane lub lustrzane.
Ramka 4245 z anodyzowanego aluminium jest dostępna w trzech dekoracyjnych wykończeniach: czarnym, brązowym i srebrnym.

PIVOTOWE 57x30
PIVOTOVE MINI-MAX
pivotowe szklane
pivotowe 4245