Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne zyskują coraz większą popularność, nie tylko ze względu na styl, ale tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, stanowią doskonałe rozwiązanie oszczędzające miejsce, ponieważ nie wymagają tak dużej otwartej przestrzeni peryferyjnej, w porównaniu do drzwi rozwieranych.

Przesuwne drzwi są doskonałym wyborem do łazienek i garderób, gdy zależy Ci na stylowej opcji, która nie wymaga dużej ilości miejsca. Są również prostym sposobem na dodanie modnego dodatku do domu i zmaksymalizują nowoczesny wystrój domu.

Wewnętrzne drzwi przesuwne, to praktyczny i wyrafinowany sposób na podzielenie przestrzeni życiowej w sposób, który nadaje pomieszczeniom wrażenie większej otwartości i wyraźnie nowoczesnego charakteru.

Drzwi ukryte

Drzwi z niewidocznymi ościeżnicami aluminiowymi stają się coraz bardziej popularne. Sprawdzone rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Oferuje drzwi ukryte na wymiar na indywidualne zamówienie (do 1340 mm szerokości i 3000 mm wysokości w zależności od systemu). Profil aluminiowy ościeżnicy może być surowy, pokryty anodą lub lakierowany na kolor RAL.

SPAZZIO
STRETTO ZE SKRZYDŁEM SZKLANYM
LARGO ZE SKRZYDŁEM SZKLANYM
ARIA ZE SKRZYDŁEM DREWNIANYM
STRETTO ZE SKRZYDŁEM SZKLANYM
SARA
WAHADŁOWE ZE SKRZYDŁEM DREWNIANYM
VETRO ZE SKRZYDŁEM SZKLANYM
PLUS NUOVO ZE SKRZYDŁEM DREWNIANYM
Okładzinowe ze skrzydłem drewnianym
DUO PLUS ZE SKRZYDŁEM DREWNIANYM
DUO PLUS ZE SKRZYDŁEM DREWNIANYM
125 OBUSTRONNIE ZLICOWANIE ZE SKRZYDŁEM DREWNIANYM